روز شمار
اوقات شرعی
مصی علینژاد از زبان اپوزیسیون
azadi

طمع‌کاری و دروغ‌پردازی‌های متعدد باعث شده صدای اپوزیسیون هم از رفتار مصی علینژاد بلند شود.

 

 

 

 

 

از شایعه تا واقعیت: چند روز پیش شهرام همایون از چهره‌های سرشناس اپوزیسیون درباره ادعای اربایش مصی علینژاد صحبت کرد و ادعاهای این عضو حقوق بگیر دولت ایالات متحده آمریکا را یک دروغ بزرگ خواند. همایون همچنین گفت: هرآنچه مصی علینژاد می گوید دروغ و کلاهبرداری است.
 
همچنین فیلم جدیدی از برخی از بازماندگان شورای به اصطلاح همبستگی منتشر شده که نشان می‌دهد نازنین بنیادی با بی‌محلی با مصی علینژاد برخورد می‌کند.
 
این اولین باری نیست که چهره‌های اپوزیسیون  اینگونه با یکدیگر برخورد می‌کنند و حتی علیه همدیگر دست به افشاگری می‌زنند. چند ماه پیش امیرعباس فخرآور از دیگر افراد ضدانقلاب با دروغگو خطاب کردن  مسیح علینژاد گفته بود: مسیح  ۵۰۰ میلیون دلار برای زندانی که نرفته و برای گریه‌هایش برای برادرش که آن هم هیچ وقت زندان نرفته درخواست کرده تا از پول‌های بلوکه شده مردم ایران به او بدهند!
 
عبدالکریم سروش از فعالان اپوزیسیون و مخالفان جمهوری اسلامی هم در زمان نشست دانشگاه جرج تاون (که مسیح علینژاد، رضا پهلوی، حامداسماعیلیون، نازنین بنیادی، مهتدی) حضور داشتند گفت: عده‌ای چون جایی در رسانه‌ها دارند، فکر کردند که در دل‌ها هم جا دارند. جالب است یکی از آنها تا برهنه نشد او را به درون خانواده هنری نپذیرفتند؛ چند تا از آنها از عالم سیاست خبری ندارند. یکی از آنها که از تجزیه‌طلبان معروف ایران است. اینها مگر برای دلخوشی خود و برای پر کردن برنامه‌هایی که می‌دانیم از کجاها سرمایه و خط سیاسی‌اش می‌رسد کاری کنند، زیرا برای ایران کاری نمی‌توانند بکنند.
 
مجتبی واحدی سخنگو و مشاور ارشد مهدی کروبی که سال‌ها در خارج از کشور در حال فعالیت علیه ایران است، هم با دروغگو خواندن مسیح عیلنژاد در یک کلاب هاوس تاکید کرد که وی هیچ وقت به خاطر فعالیت های سیاسی اش در ایران یک روز هم به زندان نرفته است.
 
فایل صوتی افشا شده از سالومه سیدنیا، مجری ضدایرانی منوتو علیه مسیح علینژاد هم نمونه‌ای از خروارها افشاگری علیه وی بود. سیدنیا در این فایل صوتی به تجارت مسیح علینژاد با اعتراضات و اغتشاشات ایران اشاره‌ای کرد و گفت که مسیح علینژاد به خاطر انتشار کاری که برای کلیپ پویا بختیاری انجام نداده بود! صورت‌حساب ۱۰هزار پوندی برای کیوان عباسی [مدیرعامل من‌وتو] فرستاد؛ بعد دعواهایش با کیوان عباسی آغاز شد و قصد داشت آبان ۹۸ را هم به اسم خودش تمام کند.
 
البته کارنامه وی به این موارد محدود نمی‌شود، بسیاری از کاربران بارها قربانی طمع و کاسبی او شدند. به عنوان نمونه دختری که با کشف حجاب و اهانت به روحانی آمر به معروف، فیلمی از این توهین تهیه کرده و برای مسیح علی‌نژاد فرستاده بود، گفت که خودم از این کار پشیمان شدم، اما هرچه به علی‌نژاد التماس کردم، فیلم را از صفحه‌اش برنداشت.
 
نظرات
CAPTCHA