روز شمار
اوقات شرعی
برنامه طاقچه

طاقچه| نزدیک‌ترین کتابفروشی شهر

اپلیکیشن طاقچه برای فروش قانونی نسخه‌ی الکترونیک کتاب‌های فارسی و مطالعه‌ی آنها روی تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی شده و با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS کار می‌کند.

با استفاده ازاین برنامه می توانید ماهنامه اندیشه و راهبرد را درتلفن همراه خود داشته باشید.

طاقچه هر روز با کتاب‌ها و مجلات تازه‌ای از ناشران فعال کشور به‌روز شده و پیوسته به ناشرین فعال در طاقچه افزوده می‌گردد. طاقچه به حقوق قانونی پدیدآورندگان کتاب‌ها پایبند است. همچنین کتاب‌هایی که دیگر مشمول حقوق مولف نیستند به رایگان در دسترس کاربران طاقچه قرار می‌گیرند.

در طاقچه کتاب‌ها با توجه به موضوع، نحوه‌ی قرارگیری و اقبال مخاطب، دسته‌بندی و در لیست‌های متنوع مرتب می‌شوند. با انتخاب هر کتاب، صفحه‌ی اختصاصی آن شامل توضیحات بیشتر و نظرات دیگران باز می‌شود. برای کتاب‌های غیررایگان هم یک نمونه شامل چند صفحه‌ی ابتدایی آنها قرار داده شده تا قبل از خرید با حال و هوای آن کتاب‌ها بیشتر آشنا شوید.

 
طاقچه یک کتابخانه هم دارد و کتاب‌هایی که می‌خرید در آن قرار می‌گیرند. پس از آن هر کجا که باشید می‌توانید به راحتی آن‌ها را مطالعه کنید. فراتر از این، کتاب‌هایی که خریده‌اید، برای همیشه در آرشیو حساب کاربری شما در سرور مرکزی طاقچه محفوظ خواهند بود و حتی پس از پاکسازی یا تعویض دستگاه، می‌توانید بدون نیاز به پرداخت دوباره‌ی وجه، باز هم آنها را دریافت کنید.
 
کتاب‌خوان طاقچه از دو فرمت Epub و PDF پشتیبانی می‌کند. تلاش ما بر این است که همه‌ی کتاب‌ها را با فرمت Epub (مناسب صفحه‌ی موبایل) به کاربران ارائه کنیم. البته کتاب‌هایی که باید صفحه‌بندی ثابتی داشته باشند را با فرمت PDF در طاقچه قرار می‌دهیم.
 
با نصب طاقچه:
- کتابخانه شما همیشه و همه جا همراه شماست؛
- قبل از خرید کتاب می‌توانید نمونه آنرا مطالعه نمایید؛
- با قیمت بسیار ارزان کتاب‌های مورد علاقه‌تان را می‌خرید؛
- کتاب‌های بسیاری که قانون کپی رایت بر آنها صدق نمی‌کند را رایگان در اختیار خواهید داشت؛
- به حفظ محیط زیست کمک خواهید کرد.
 
ویژگی‌های جدید:
بهبود رابط کاربری
قابلیت ارسال طاقچه به حافظه‌ی خارجی
عدم اشغال حافظه در زمان بسته بودن برنامه
برطرف کردن خطاهای عملکردی طاقچه بر روی برخی گوشی‌ها
قابلیت افزایش اعتبار کیف پول طاقچه از داخل برنامه و امکان انتخاب نوع پرداخت در زمان خرید بین «پرداخت بانکی / کیف پول مایکت / کیف پول طاقچه»
امکان پیشنهاد کتاب